Anasayfa


GÜNÜN FOTOĞRAFI

 
Değerli dostlar,her köşesi cennet olan bölgemizin en zor ulaşılan bölgelerinden olan düven deresine yaptığımız 5 günlük kamplı gezimizden ,yaşadığımız maceralardan ,doyamadığımız güzelliklerden bir bölümünü sizlerle paylaşalım istedik.
05.06.2020
Namrun(Çamlyayla) doğa harikası.Lakin içinde yaşayanlar dahil 0lmak üzere görülmeye değer güzelliklerimizin farkında değiller.Bozulmamş doğası ,bakir alanları büyük bir avantaj.Bu değerlerimizin bozulmaması,tahrip edilmemesi için hep birlikte duyarlı olmak zorundayız.Gezelim,görelim keyfini çıkartalım ama tahrip edilmesine müsade etmeyelim.Attığınız bir petşişe,bir poşet yüz yıllarca doğada kaybolmamakta.Virüs dolayısıyla evlerde hapsolmak umarım doğanın insan için nekadar önemli oldunuğunu hatırlatmıştır.Lütfen daha bilinçli bir toplum için birey olarak yaratılmış her canlıya saygı gösterelim.Unutmayın elimizle tahrip ettiğimiz doğa intikamını çok acı ödetmektedir.
30.05.2020
Namrun sanat evi, seramik atölyesi bölümünde üretimine el yapımı seramik çeşitleriyle devam etmektedir.FELİXSERAMİK markasıyla siparişler karşılanıyor.ÜrünlerimiziBilimeyennamrun sitemizden yayınlamaya devam edeceğiz inşallah. Aynı sanat evinde NAMRUNART markasıyla ahşap el sanatları ve oyma eserlerin tanıtımını yine sitemizden paylaşmaya başlayacağız. Bir başka sanat dalı hat ve tezhip eserlerimiz de sitemizden paylaşılacaktır.
25.05.2020
Değerli dostlar,uzun zamandır pasif durumda olan,bölgemizin tantımının amaçlandığı BİLİNMEYENNAMRUN sitemiz bundan sonra aktif hale getirilmiştir.Bölgemizi daha iyi tanımanız ve gelişmeleri öğrenmeniz için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.
22.05.2020
Namrun dört mevsim ayrı güzellikleriyle ne kadar tanıtabiliyoruz
08.01.2019
 2  ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.650712.7014
Euro14.269314.3265
Saat